راند اسپیسر

این اسپیسر به لحاظ شکل هندسی آن وسیله ای مناسب و اقتصادی جهت پوشش بتن برای سطوح وسیع مانند قالب های تونلی فرم و سازه های سبک میباشد به گونه ای که در کف فنداسیون یا سقف قرار گرفته و مش بر روی آن قرار داده می شود.


لینک ثابت


اسپیسر ساید چیر

اسپیسر ساید چیر برای ایجاد پوشش بتنی در سازه های با وزن متوسط و نیمه سنگین مانند دال ، سقف و کف سازی با وزن متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل اسپیسر به دلیل دارا بودن قفل کن یک طرفه به عنوان اسپیسر تقویتی در سازه هایی که به هر دلیل تعداد اسپیسر های کارگذاری شده کم تلقی شود کاربرد دارد و به راحتی از بغل میلگرد جا زده می شود و نیاز به بالا آوردن شبکه میلگردی برای نصب آن نمی باشد. ساید چیر ها قادر به تحمل بار نقطه ای تا 200 کیلوگرم می باشند.


لینک ثابت


اسپیسر سوپر فیکس

این اسپیسر جهت اجرای مناسب سازه های فوق سنگین مانند سازه های دریایی و خیلی سنگین کاربرد دارد.  این اسپیسر در سایز های 5 ، 7/5 و 10 سانت تولید می گردد و برای میلگرد های 8 تا 24 مناسب می باشد .


لینک ثابت


اسپیسر یو چیر

اسپیسر یو چیر محصولی کارآمد می باشد که فاقد شاخک های قفل کن میلگرد است و با توجه به داشتن نشیمنگاه کرسی قابلیت قرار گیری انواع سایز های میلگرد را بر روی خود میسر می سازد.


لینک ثابت


اسپیسر فلت فیکس

این اسپیسر جهت استفاده در زمین های نرم و سطوح عایق و سقف های سبک از جنس فوم پلی استایرن استفاده می شود. این اسپیسر مناسب جهت میلگرد با قطر 6 تا 18و تحمل بار نقطه ای تا 75  کیلو گرم می باشد. از ویژگی های این اسپیسر پایداری مناسب ، عدم ایجاد سوراخ و فرو رفتگی در سطح نرم و عایق می باشد.


لینک ثابت


اسپیسر دابل فیکس

این اسپیسر جهت ایجاد پوشش بتنی مناسب در دال های دو مش مورد استفاده قرارمی گیرد . این اسپیسر ها از دو قطعه نری و مادگی تشکیل شده و در اندازه های 10 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 و 15 سانتی متر تولید می شود . تعداد استفاده از این اسپیسر ها در دالهای بتنی 4 عدد در متر مربع می باشد.


لینک ثابت


اسپیسر مینی فیکس ( سبک )

این اسپیسر جهت استفاده در سطوح افقی و در کارهای سبک استفاده می شود. این اسپیسر مناسب جهت میلگرد با قطر 6 تا 18و تحمل بار نقطه ای تا 75  کیلو گرم می باشد. بیشترین کاربرد این اسپیسر ها در پوتر های بتنی بافته شده با میلگرد های سبک می باشد.


لینک ثابت


اسپیسر ماکس فیکس ( متوسط )

این اسپیسر مخصوص سطوح افقی وجهت استفاده در کف های متوسط کاربرد دارد. این اسپیسر مناسب برای میلگرد ها با قطر 8 تا 22 میلیمتر می باشد. این اسپیسر تحمل بار نقطه ای 120 کیلوگرم را دارد. بیشترین مورد استفاده از این اسپیسر ها جهت استفاده در دال های بتنی و فونداسیون های نیمه سنگین و پوتر ها می باشد .این اسپیسر در سایز های 3 ، 4 ، 5 ، 6 و 7/5 سانتی متر تولید می گردد. میزان استفاده از ماکس فیکس ها به طور متوسط در دال های بتنی و کف سازی ها 4  عدد در متر مربع و در تیرها 3 عدد در متر طول می باشد.


لینک ثابت


اسپیسر هارد فیکس ( سنگین )

این اسپیسر جهت استفاده در فنداسیون ها و کف های سنگین کاربرد دارد . شکل خاص هندسی این قطعه به گونه ای طراحی شده است که می تواند بار نقطه ای تا 300 کیلوگرم را تحمل نماید. همچنین سایز میلگرد های مورد استفاده در این اسپیسر بین 8 تا 32 می باشد. این اسپیسر در سایز های 2.5 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7.5 و 10 میلیمتر تولید می شود.عمده مصرف هارد فیکس ها برای تیر های با شبکه سنگین ، فونداسیون ها و کف ها 4 عدد در متر مربع ودر تیر ها 3 عدد در متر طول می باشد.


لینک ثابتسایر صفحات : 1